Predikant

Dienende predikant
roelof
Ds. Tigelaar predikant te GKv Hardenberg Baalderveld-Oost sinds 1 juli 2006
@:

Voorgaande plaatsen

te Pernis 23 mei 1993
te Pernis-Albrandswaard 1 juli 1996
te Emmeloord 25 juni 2000
te Hardenberg-Baalderveld oktober 2005

 

Gediend hebbende predikanten
Hieronder volgt de lijst van predikanten die de kerk van Hardenberg Baalderveld-Oost hebben gediend. Deze lijst is samengesteld uit de predikanten die in dienst kwamen bij de instituering van de kerk van Hardenberg-Oost (1 januari 1993); de predikanten die in dienst kwamen van de kerk te Hardenberg-Baalderveld op het moment van de institue¬≠ring (1 juli 1999) en de predikant die in dienst kwam van de kerk te Hardenberg Baalderveld-Oost op de datum van instituering ( 1 juli 2006).

 

Predikanten  van tot  gemeentenaam
M. Brandes 3 juli 1988 1 jan. 1993 Hardenberg
1 januari 1993 9 maart 1995 Hardenberg-Oost
P.K. Meijer 1 juli 1996 1 juli 1999 Hardenberg-Oost
J. van der Wal 6 sept. 1998 1 juli 1999 Hardenberg-Oost
1 juli 1999 1 maart 2005 Hardenberg-Baalderveld
G.F. de Kimpe 10 april 1994 1 juli 1999 Hardenberg-Oost
1 juli 1999 1 juli 2006 Hardenberg-Baalderveld